Čistota s lehkostí průmyslové vysavače - 20 let s Vámi
Průmyslové vysavače

O společnosti

Naše firma byla založena v roce 1993 pod názvem VATOON s.r.o. a začala jako první v České republice s distribucí centrálních vysavačů SMART.

V roce 1994 tyto produkty získaly ocenění na výstavě For Habitat v Praze. Prestiž značky výrazně posílila, když v roce 1998 byla začleněna do skupiny Electrolux. Tímto se zrychlil vývoj nových produktů a výrazně se zvětšil sortiment.

V roce 2008 byla podepsána smlouva s firmou ELECTROLUX Central Vacuum Systems o zastoupení pro ČR, SR a Rakousko a současně ukončena distribuce produktů Smart. V současné době má firma SMART-VAC nejširší nabídku v oboru centrálního vysávání, dodává značky Electrolux, Zanussi a Drain vac.

Společně s nabídkou domácích centrálních vysavačů byl v roce 2004 rozšířen sortiment o průmyslové centrální vysavače. Systémy centrálního vysavače, které umožňují úklid více uživatelům najednou a téměř nepřetržitý provoz. Tyto systémy mají široké využití v administrativních budovách, penzionech, hotelích a průmyslových objektech.

V roce 2010 rozšířila sortiment navíc o shozy na prádlo a čističky vzduchu.

Naše firma poskytuje: poradenství, cenové nabídky vč. technických návrhů, maloobchodní i velkoobchodní prodej, záruční a pozáruční servis.

Díky těmto komplexním službám a kvalitním produktům má dnes firma SMART-VAC velkou rodinu spokojených zákazníků. Věříme, že i Vy, budoucí zákazníci, rozšíříte tyto řady.

Ing. Lubomír Čermák
Jednatel společnosti

Logo shozy Smart Logo Electrolux Logo Zanussi Logo Drain Vac

Tel: 261 711 079, 241 406 954
Tel/fax: 261 711 392

© SMART-VAC s.r.o., Veškerá práva vyhrazena | e-mail: info@smartvac.cz, Tvorba webových stránek od AiVision, s.r.o.