X

Průmyslové vysavače

Čistota s lehkostí průmyslové vysavače - 20 let s Vámi
Průmyslové vysavače


Průmyslové vysavače

Průmyslové vysavače jsou určeny pro průmyslová odvětví, která jsou tradičně náročná prostředí. V těchto prostředích jsou požadavky na robustní, spolehlivá a vysoce výkonná zařízení nanejvýš důležité. Průmyslové vysavače proto nacházejí využití např. v chemickém průmyslu, který se zabývá i výbušnými nebo nebezpečnými materiály, dále v potravinářském, farmaceutickém průmyslu a všude tam, kde jsou náročné požadavky na efektivitu čištění.
Průmyslové vysavače Smart jsou vybaveny pravými HEPA filtry a jsou testovány na případné netěsnosti. Filtry používané v našich průmyslových vysavačích jsou individuálně testovány. Zaručujeme vysoký sací pro všechny vaše potřeby průmyslového čištění. Centrální průmyslové vysavače zvládají i vysávání tekutiny a hořlavého prachu na průmyslových objektech.

Centrální průmyslové vysavače - výhody

Výhody centrálních vysavačů jsou nezvratitelné: tiché, účinné vysávání. A hlavně veškeré jemné částice opouští objekt. Tyto přednosti mají i centrální průmyslové vysavače, které navíc umožňují až nepřetržitý provoz více uživatelů najednou.

Využití pro průmyslové vysavače

Průmyslové vysavače se instalují do administrativních budov, hotelů, penzionů, průmyslových objektů, kde jsou osazeny průmyslové systémy. Průmyslové vysavače svým majitelům snižují provozní náklady a zvyšují hodnotu nemovitostí, ale to nejdůležitější, zaměstnanci pracují v čistém prostředí.

Společnost Smart-Vac s.r.o. je společností s několikaletými zkušenostmi a odpovídajícími referencemi. Má zkušenosti s instalacemi průmyslových vysavačů do hotelů, nemocnic, bytových i komerčních objektů.

odfuk průmyslového vysavače mapro separátor průmyslového vysavače mapro
Logo shozy Smart Logo Electrolux Logo Zanussi Logo Drain Vac

Tel: 261 711 079, 241 406 954
Tel/fax: 261 711 392

© SMART-VAC s.r.o., Veškerá práva vyhrazena | e-mail: info@smartvac.cz, Tvorba webových stránek od AiVision, s.r.o.